ČT1

0
7

20.03.2017 — 26.03.2017

Понедельник

05.05 Dřevák dřevěný

05.30 Zajímavosti z regionů

05.59 Studio 6

09.00 Otec Brown III

09.55 168 hodin

10.30 Četníci z Luhačovic

12.00 Zprávy ve 12

12.20 Události v regionech plus

12.30 Sama doma

14.00 Soudkyně Amy IV

14.43 Cukrárna

15.01 Hvězdy letí do století

15.55 Kojak II

16.45 Cestománie

17.15 AZ-kvíz

17.41 Černé ovce

18.00 Události v regionech

18.25 Kde domov můj?

18.55 Události za okamžik a počasí

19.00 Události

19.50 Branky, body, vteřiny

20.00 Labyrint II

21.05 Čtvrtá hvězda

21.35 T-Mobile Fotbalista roku

22.54 Výsledky losování Šťastných 10

22.57 Na stopě

23.20 Kriminalista

00.20 AZ-kvíz

00.50 Kalendárium

01.05 GEN — Galerie elity národa

01.25 Z metropole

01.55 Všechnopárty

02.47 Dobré ráno

Вторник

05.30, 18.00 Události v regionech

05.59 Studio 6

09.00, 15.55 Kojak II

10.10 Trhák

11.45, 17.41 Černé ovce

12.00 Zprávy ve 12

12.20 Události v regionech plus

12.30 Sama doma

14.00 Soudkyně Amy IV

14.45 Deštník

15.00 Hvězdy letí do století

16.45 Cestománie

17.15, 00.00 AZ-kvíz

18.25 Kde domov můj?

18.55 Události za okamžik a počasí

19.00 Události

19.50 Branky, body, vteřiny

20.00 Dobrodružství kriminalistiky

21.40 Hercule Poirot X

23.15 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

23.16 Motiv IV

00.25 dokum13. komnata Ivy Pekárkové

00.55 Banánové rybičky

01.20 Zajímavosti z regionů

01.45 Hobby naší doby

02.13 Sváteční slovo sestry Vojtěchy

02.20 Dobré ráno

04.50 Kočka není pes

Среда

05.21 Postřehy odjinud

05.30, 18.00 Události v regionech

05.59 Studio 6

09.00, 15.52 Kojak II

10.00 Dobrodružství kriminalistiky

11.45, 17.41 Černé ovce

12.00 Zprávy ve 12

12.20 Události v regionech plus

12.30 Sama doma

14.00 Soudkyně Amy IV

14.43 Nádraží

15.00 Hvězdy letí do století

16.45 Cestománie

17.15, 01.10 AZ-kvíz

18.25 Kde domov můj?

18.55 Události za okamžik a počasí

19.00 Události

19.50 Branky, body, vteřiny

19.59 Losování Sportky a Šance

20.03 Pošta pro tebe

21.02 DoktorKA

21.56 Výsledky losování Šťastných 10

21.58 Columbo

23.30 Vím, že jsi vrah…

01.40 Máte slovo s M. Jílkovou

02.40 Dobré ráno

 

Четверг

05.10 Kolem Pražského hradu

05.30, 18.00 Události v regionech

05.59 Studio 6

09.00, 15.55 Kojak II

09.50 Silvestrovský koktejl

10.40 Pošta pro tebe

11.45, 17.40 Černé ovce

12.00 Zprávy ve 12

12.20 Události v regionech plus

12.30 Sama doma

14.00 Soudkyně Amy IV

14.45 Večeře

15.00 Hvězdy letí do století

16.45 Cestománie

17.15, 00.05 AZ-kvíz

18.25 Kde domov můj?

18.55 Události za okamžik a počasí

19.00 Události

19.50 Branky, body, vteřiny

20.00 Nevinné lži

21.15 Máte slovo s M. Jílkovou

22.15 Gejzír

22.44 Výsledky losování Šťastných 10

22.45 Na stopě

23.10 Taggart

00.35 Objektiv

01.05 Toulavá kamera

01.30 Banánové rybičky

02.00 Dobré ráno

04.35 13. komnata Ivy Pekárkové

 

Пятница

05.00 Kluci v akci

05.30, 18.00 Události v regionech

05.59 Studio 6

09.00 Kojak II

09.50 Kufr

10.45 Dřevěný mikrokosmos

11.45 Černé ovce

12.00 Zprávy ve 12

12.20 Události v regionech plus

12.30 Sama doma

14.00 Soudkyně Amy IV

14.45 Sedm kilo pro Králíčka

16.05 Cestománie

16.35 Polopatě

17.30, 00.30 AZ-kvíz

18.25 Kde domov můj?

18.55 Události za okamžik a počasí

19.00 Události

19.50 Branky, body, vteřiny

20.00 Četníci z Luhačovic

21.25 13. komnata Lucie Brychtové

21.54 Výsledky losování Šťastných 10

21.55 Všechnopárty

22.50 Silvestrovský koktejl

01.00 Gustav Brom Big Band

01.55 Žiješ jenom 2x

02.25 Sváteční slovo sestry Vojtěchy

02.30 Dobré ráno

 

Суббота

05.00 Hobby naší doby

05.30 Události v regionech

06.00 Kouzelné bylinky

06.25 Polopatě

07.40 O třech vandrovnících

08.10 Columbo

09.45 Gejzír

10.15 Všechnopárty

11.10 Otec Brown III

12.00 Týden v regionech

12.25 Hobby naší doby

12.50 Postřehy odjinud

13.00 Zprávy

13.05 Princezna za dukát

13.50 O Terezce a paní Madam

14.40 Kristian

16.20 Hercule Poirot X

17.55 Kočka není pes

18.25 Kluci v akci

18.55 Události za okamžik a počasí

19.00 Události

19.45 Branky, body, vteřiny

20.00 Ceny Thálie 2016

21.45 Všichni moji blízcí

23.24 Výsledky losování Šťastných 10 a Euromiliony

23.25 Mladý Montalbano II

01.20 Banánové rybičky

01.55 DoktorKA

03.50 Sama doma

 

Воскресенье

05.30 Z metropole

06.00 Zajímavosti z regionů

06.40 Kristian

08.15 Úsměvy Tomáše Hanáka

08.55 Polopatě

09.45 Kalendárium

10.00 Toulavá kamera

10.30 Objektiv

11.05 Život na zámku

12.00 Otázky Václava Moravce

13.00 Zprávy

13.05 O Nesytovi

14.10 Podivná nevěsta

15.00 Neobyčejné životy

15.55 Osada Havranů

17.05 Zlá krev

18.25 Kouzelné bylinky

18.55 Události za okamžik a počasí

19.00 Události

19.45 Branky, body, vteřiny

19.57 Losování Sportky a Šance

20.00 GEN — Galerie elity národa

20.15 Spravedlnost

Подпишитесь на нашу рассылку и присоединяйтесь к 140 остальным подписчикам.
Производитель спецкабелей Kabex - Пражский Телеграф data-lazy-src=
Предыдущая статьяPRIMA
Следующая статьяČT2

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Введите Ваш Комментарий
Введите Ваше Имя