ČT2

0
7

20.03.2017 — 26.03.2017

Понедельник

05.02 Modrá krev

05.59 Dobré ráno

08.30 Kouzelná školka

09.00 Kamera na cestách: Kosmopolitní New York

09.55 Velký, větší, největší

10.45 Gejzíry a elixíry

11.26 Vesnicopis

11.50 Podzemní Čechy

12.15 Babylon

12.45 Na pomoc životu — obezita

13.00 Cesty víry

13.27 Klíč

13.55 Československý filmový týdeník 1967

14.10 Zapomenuté výpravy

14.33 Benátky a umění

15.17 Dobrodružství vědy a techniky

15.46 Zvířata v životě člověka

16.37 Letecké katastrofy

17.25 Italský fašismus v barvě

18.17 Cestománie

18.45 Večerníček

18.55 ProStory

19.21 Poutní místa

19.40 Postřehy odjinud

19.50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20.00 Hitlerovy děti

21.00 Velké stroje zblízka

21.50 Sráči

23.25 Muž, který zastřelil Libertyho Valance

01.25 Neznámá Země — Svět podle Thora Heyerdahla

01.45 Queer

02.10 Dolní Bojanovice

02.37 Muzeální hrátky

03.05 Řemeslo žije!

03.22 Na moll…

04.05 Uchem jehly

04.30 Ochránce

04.57 Druhý život Jitky K.

Вторник

05.50, 19.40 Postřehy odjinud

05.59 Dobré ráno

08.30 Kouzelná školka

09.00 Gorilí tlupa a já

09.55 Království divočiny

10.25 České stopy na březích Amazonky

11.25 Cyklostezky v Beskydech

11.35 Nedej se

12.30 Chcete je?

12.35 Svět očima Hanzelky a Zikmunda

13.02 ProStory

13.30 Soukromé století

14.23 Italský fašismus v barvě.

15.15 Tábor X: Tajná škola špionů X

16.01 Heydrich — konečné řešení

16.30 Modrá krev

17.25 Zvířata v životě člověka

18.16 Na cestě po Luzonu

18.45 Večerníček

18.55 Vínečko III

19.20 Vesnicopis

19.50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20.00 Velká vlastenecká válka

21.00 Miluj mě, jestli to dokážeš

22.05 Vláda

23.05 Letecké katastrofy

23.51 Sestřička Jackie V

00.20 Syrská love story

01.36 České himálajské dobrodružství II

02.30 Nový Hrozenkov

02.56 Náš venkov

03.15 Divnopis

03.20 Na moll…

04.02 Ochránce

04.30 Křesťanský magazín

04.56 Monastýry králů a sester

Среда

05.22 Babylon

05.50 Postřehy odjinud

05.59 Dobré ráno

08.30 Kouzelná školka

09.00 Ostrovy snů

09.55 Hitlerovy děti

10.50 Hrobka faraóna

11.40 Náš venkov

12.10 Ta naša kapela

12.36 Folklorika

13.05 Poutní místa

13.22 S gurmánem na cestách I

14.05 Vínečko III

14.31 Kvarteto

15.00 Tuniská mozaika

15.30 Cesta podzemní vody

15.50 Cyklostezky v Beskydech

16.02 Televizní klub neslyšících

16.30 S kuchařem kolem světa

17.27 GEN — Galerie elity národa

17.45 Fotbal: Česko — Litva

20.00 Kamera na cestách: Nádherná Amerika

21.00 Na cestě po Tenerife

21.30 Národní klenoty II

21.56 Doktoři

22.45 Souvislosti Jana Pokorného

23.42 Batesův motel IV

00.25 Tajné životy

01.25 Tábor 14

02.20 Uchem jehly

02.45 Svatobořice-Mistřín

03.15 Náš venkov

03.30 Na moll…

04.15 Ochránce

04.40 Zapomenuté výpravy

 

Четверг

05.05 Krásy evropského pobřeží

05.10 Chcete mě?

05.40 Zprávy v českém znakovém jazyce

05.50, 19.40 Postřehy odjinud

05.59 Dobré ráno

08.30 Kouzelná školka

09.00 České himálajské dobrodružství II

09.55 Cestománie

10.20 Italský fašismus v barvě

11.15 Deset století architektury

11.30 Souvislosti Jana Pokorného

12.30 Křesťanský magazín

12.55 Na pomoc životu — rakovina prsu

13.15 Chcete je?

13.20 Grigny — stav nouze

14.35 Tábor X: Tajná škola špionů X

15.20 Zapomenuté výpravy

15.45 Soukromé století

16.40 Velké stroje zblízka

17.25 Do neznáma

18.15 Národní klenoty II

18.45 Večerníček

18.50 Dobrodružství vědy a techniky

19.20 Neznámá Země — Svět podle Thora Heyerdahla

19.50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20.00 S kuchařem kolem světa

21.05 Cestománie

21.35 Dvojí život knížete Václava

22.30 Jen o rodinných záležitostech

00.25 Queer

00.50 Sestřička Jackie V

01.20 Doktoři

02.05 Náš venkov

02.30 Suchá Loz

03.00 Fašanková obchůzka v Hrubé Vrbce na Horňácku

03.35 Uchem jehly

04.00 Bydlení pod střechou

04.25 Popcorn

04.55 Babylon

 

Пятница

05.20 ProStory

05.50 Postřehy odjinud

05.59 Dobré ráno

08.30 Kouzelná školka

09.00 Zvířata v životě člověka

09.50 S gurmánem na cestách I

10.35 Postřehy odjinud

10.40 S kuchařem kolem světa

11.40 Cesta podzemní vody

11.55 Občan Kinský

12.20 Houby, houby, houby…

13.20 Chcete mě?

13.45 Neznámá Země — Svět podle Thora Heyerdahla

14.05 České himálajské dobrodružství II

15.00 GEN — Galerie elity národa

15.15 Tábor X: Tajná škola špionů X

16.00 Velká vlastenecká válka

16.55 Podzemní Čechy

17.20 Ostrovy snů

18.10 Království divočiny

18.45 Večerníček

18.55 Kvarteto

19.20 Na pomoc životu — rakovina prsu

19.40 Postřehy odjinud

19.50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20.00 Gorilí tlupa a já

21.00 Machu Picchu

21.55 Křížový výslech

23.25 Znamení andělů-Miserere

01.05 Vesnicopis

01.25 Chcete je?

01.35 Folklorika

02.00 Jizerní Vtelno a okolí

02.25 Divnopis

02.30 Ostatke, fašank, masopust

03.00 Misionářem v Máchově kraji

03.20 Uchem jehly

03.45 Na moll

04.30 Ochránce

04.55 Soukromé století

 

Суббота

05.50 Postřehy odjinud

06.00 Raníček

06.05 Můj mazlíček a já I

06.20 Tygřík Arnoštek

06.30 Babar a Baduova dobrodružství II

06.55 Nick a Perry

07.05 Garfieldova show III

07.20 Novinky z přírody

07.30 Studio Kamarád

09.00 Náš venkov

09.25 Ta naša kapela

09.55 Folklorika

10.25 Bonbónky světa

10.40 Letecké katastrofy

11.30 Hitlerovy děti

12.25 Vláda

13.25 Babylon

13.50 Svět očima Hanzelky a Zikmunda

14.15 Klukanda

15.35 Skrytá království přírody

16.30 Kamera na cestách: Nádherná Amerika

17.20 Gorilí tlupa a já

18.15 Vínečko III

18.45 Večerníček

18.55 Podzemní Čechy

19.20 Na cestě po Tenerife

19.50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20.00 V tajné službě Jejího Veličenstva

22.25 Můj soused zabiják 2

00.00 50/50

01.35 Batesův motel IV

03.20 Cestománie

03.45 Doktoři

04.35 Cesty víry

 

Воскресенье

05.00 ABCD ekologie aneb Životabudič

05.05 Do neznáma

06.00 Raníček

06.05 Můj mazlíček a já I

06.20 Tygřík Arnoštek

06.30 Babar a Baduova dobrodružství II

06.55 Nick a Perry

07.05 Garfieldova show III

07.20 Novinky z přírody

07.30 Studio Kamarád

09.00 Československý filmový týdeník 1967

09.15 Hledání ztraceného času

09.30 Heydrich — konečné řešení

10.00 Velká vlastenecká válka

10.50 Nedej se

11.45 Chcete mě?

12.15 Sváteční slovo spisovatelky Petry Dvořákové

12.20 Křesťanský magazín

12.45 Uchem jehly

13.10 Cesty víry

13.40 Kočka není pes

14.10 Na plovárně s Tomášem Vernerem

14.40 Postřehy odjinud

14.45 S gurmánem na cestách I

15.25 Království divočiny

16.00 Na cestě po Tenerife

16.25 Machu Picchu

17.20 Národní klenoty II

17.50 Zázračný ostrov

18.45 Večerníček

18.55 Zapomenuté výpravy

19.20 Zajímavosti z regionů

19.50 Zprávy v českém znakovém jazyce

20.00 V pravé poledne

21.30 Je třeba zabít Sekala

23.20 Dron — stačí stisknout spoušť

00.40 V tajné službě Jejího Veličenstva

03.00 Ratíškovice

03.25 Masopust držíme, nic se nevadíme pospolu…

03.55 Uchem jehly

04.25 Na moll

Подпишитесь на нашу рассылку и присоединяйтесь к 140 остальным подписчикам.
Производитель спецкабелей Kabex - Пражский Телеграф data-lazy-src=
Предыдущая статьяČT1
Следующая статьяРОССИЯ 1

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Введите Ваш Комментарий
Введите Ваше Имя