PRIMA

0
12

20.03.2017 — 26.03.2017

Понедельник

06.10 Astro Boy II

06.35 Friends

07.05 Elfové

07.50 M*A*S*H

09.15 Jake a tlusťoch III

10.15 Rosamunde Pilcher: Falešná jeptiška

12.10 Polední zprávy

12.20 Jake a tlusťoch III

13.20 Komisař Rex VII

15.25 Policie Hamburk I

16.25 Odpolední zprávy

16.40 Soudní síň

17.35 Prostřeno!

18.55 Zprávy FTV Prima

19.25 Krimi zprávy

19.40 Divácké zprávy

19.55 TOP STAR

20.15 Ohnivý kuře II

21.30 Jste to, co jíte

22.45 Castle na zabití IV

23.40 Soudní síň

00.35 Rosamunde Pilcher: Falešná jeptiška

02.35 Komisař Rex VII

04.05 Policie Hamburk

 

Вторник

06.10 Astro Boy II

06.35 Elfové

07.50 M*A*S*H

09.15 Jake a tlusťoch III

10.15 Rosamunde Pilcher

12.10 Polední zprávy

12.20 Jake a tlusťoch III

13.20 Komisař Rex VIII

15.25 Policie Hamburk I

16.25 Odpolední zprávy

16.40 Soudní síň

17.35 Prostřeno!

18.55 Zprávy FTV Prima

19.25 Krimi zprávy

19.40 Divácké zprávy

19.55 TOP STAR

20.15 V.I.P. vraždy

21.35 TOP STAR magazín

22.35 Castle na zabití IV

23.25 Soudní síň

00.20 Rosamunde Pilcher: Nový začátek

02.20 Komisař Rex VIII

03.50 Policie Hamburk

 

Среда

06.10 Astro Boy II

06.35 Elfové

07.50 M*A*S*H

09.15 Jake a tlusťoch III

10.15 Rosamunde Pilcher: Otázka cti

12.10 Polední zprávy

12.20 Jake a tlusťoch III

13.20 Komisař Rex VIII

15.25 Policie Hamburk I

16.25 Odpolední zprávy

16.40 Soudní síň

17.35 Prostřeno!

18.55 Zprávy FTV Prima

19.25 Krimi zprávy

19.40 Divácké zprávy

19.55 TOP STAR

20.15 Ohnivý kuře II

21.35 Show Jana Krause

22.35 Cesty k úspěchu

22.45 Castle na zabití IV

23.45 Soudní síň

00.40 Rosamunde Pilcher: Otázka cti

02.35 Komisař Rex VIII

04.10 Policie Hamburk

 

Четверг

06.10 Astro Boy II

06.35 Elfové

07.50 M*A*S*H

09.15 Jake a tlusťoch III

10.15 Rosamunde Pilcher

12.10 Polední zprávy

12.20 Jake a tlusťoch III

13.20 Komisař Rex VIII

14.25 Komisař Rex VIII

15.25 Policie Hamburk I

16.25 Odpolední zprávy

16.40 Soudní síň

17.35 Prostřeno!

18.55 Zprávy FTV Prima

19.25 Krimi zprávy

19.40 Divácké zprávy

19.55 TOP STAR

20.15 Česko Slovensko má talent

21.35 Davinci

22.30 Castle na zabití IV

23.20 Soudní síň

00.15 Rosamunde Pilcher: Zahrada rajských pokušení

02.15 Komisař Rex VIII

03.45 Policie Hamburk

 

Пятница

6.10 Astro Boy II

06.35 Elfové

07.05 Ninjago

07.50 M*A*S*H

09.15 Jake a tlusťoch III

10.15 Rosamunde Pilcher: Láska nad propastí

12.10 Polední zprávy

12.20 Jake a tlusťoch III

13.20 Komisař Rex VIII

15.25 Policie Hamburk I

16.25 Odpolední zprávy

16.40 Soudní síň

17.35 Prostřeno!

18.55 Zprávy FTV Prima

19.25 Krimi zprávy

19.40 Divácké zprávy

19.55 TOP STAR

20.15 Přístav II

21.40 Charlieho andílci: Na plný pecky

23.50 Soudní síň

00.45 Rosamunde Pilcher: Láska nad propastí

02.45 Komisař Rex VIII

04.15 Policie Hamburk

 

Суббота

06.30 Astro Boy II

06.55 Ninjago

07.25 Ninjago

07.55 Autosalon

09.00 Autosalon Extra

09.25 Ohnivý kuře II

10.50 Přístav II

12.10 Davinci

13.10 Česko Slovensko má talent

14.40 Já to tedy beru, šéfe

16.45 Vraždy v Midsomeru XII

18.55 Zprávy FTV Prima

19.25 Krimi zprávy

19.40 Divácké zprávy

19.55 TOP STAR

20.15 Modrý kód

22.20 Nebezpečný mstitel

00.20 Halloween II

 

Воскресенье

06.45 Astro Boy II

07.15 Ninjago

08.15 M*A*S*H

09.15 Prima ZOOM SVĚT

09.45 Ohnivý kuře II

11.00 Partie

11.35 VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ

12.25 Vychytávky Ládi Hrušky

13.05 Vychytávky Extra

13.25 Vraždy v Midsomeru XII

15.40 Trable prcka Binka

18.00 Teď vaří šéf!

18.55 Zprávy FTV Prima

19.25 Krimi zprávy

19.40 Divácké zprávy

19.55 TOP STAR

20.15 Temný Kraj

21.35 Očima Josefa Klímy

22.25 Show Jana Krause

23.35 Normal

Подпишитесь на нашу рассылку и присоединяйтесь к 140 остальным подписчикам.
Производитель спецкабелей Kabex - Пражский Телеграф data-lazy-src=
Предыдущая статьяNOVA
Следующая статьяČT1

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Введите Ваш Комментарий
Введите Ваше Имя